Je idee visueel, overtuigend en concreet op papier krijgen op één grote A0 Poster. Speels én scherp. Creatief én gestructureerd.

Vanaf de eerste minuut zet ik je aan het werk.
Ik laat je ervaren hoe je vanuit jouw eigen kracht een plan ontwikkelt dat klopt én financierbaar is. Je gaat Schrijven. Concreet maken. Plannen bouwen. Zonder computer, maar met pen en papier. Recht vanuit jouw verbeeldingskracht. Want juist dát, je creatieve talent, is je grootste troef.
voor:
Deze methodiek is het resultaat van ruim tien jaar experimenteren, testen en ontwerpen. Ik ontwikkelde een eigen methode die mensen echt in beweging brengt; letterlijk en figuurlijk. De kern van de methode is gebaseerd op de principes van Ludodidactiek (leerervaringen ontwerpen met principes uit gamedesign).
Of je nu met een subsidieaanvraag aan de slag wilt, je team wilt activeren of studenten wilt trainen in creatief ondernemerschap: dit is een aanpak waarin denken, doen en delen samenkomen.

Iedere deelnemer werkt aan zijn of haar eigen poster, begeleid door kleine vooroefeningen, mini-theorie en vooral: doen. Denk aan visualisaties, schrijfopdrachten en uitwisseling. De poster bevat alle elementen die fondsen willen zien – van doel tot impact – maar dan in een vorm die creativiteit uitlokt in plaats van afremt.
Na afloop krijgt elke deelnemer een handige toolkit via mail:

Duur: minimaal 60 minuten, langer is ook mogelijk (maar we houden de powerpoint buiten de deur!!)
Locatie: in overleg
Aantal deelnemers: In overleg (ik heb een voorkeur voor kleine groepen zodat ik individuele aandacht kan geven aan vraagstukken).
Prijs: Vanaf 650,- vraag een offerte op maat aan.
Vraag direct een offerte aan om de mogelijkheden te bespreken. Laat je gegevens achter in het veld hieronder.
De poster hangt nog steeds in onze repetitieruimte. Het heeft ons écht geholpen om van vaag idee naar concreet plan te komen
Het was heerlijk om actief te werken. De combinatie van creatief denken en meteen concreet maken was precies wat we nodig hadden.
Ik dacht dat fondsenwerving saai zou zijn, maar dit was verrassend inspirerend. En ik weet nu precies waar ik moet beginnen.